O nás

Malířství Růžička – BRNO

Provádíme malby a nátěry všech druhů a rozsahů především v Brně a okolí, ale i v dalších lokalitách ČR, nebo okolních státech (Slovensku, Rakousku a Polsku). Vymalujeme Vám pokoj, celý byt nebo dům, ale také rozsáhlé prostory, jako jsou výrobní haly nebo obchodní či kancelářské prostory.

Díky našemu profesionálnímu přístupu se nám daří již více jak 10 let rozšiřovat počty našich spokojených zákazníků. Při realizaci jakékoliv zakázky se řídíme základními pravidly, jejichž dodržování pro nás je maximální prioritou:

  • individuální přístup ke klientovi. Snažíme se posoudit požadavky klienta z odborné pohledu. Na základě prohlídky objektu doporučit co možná nejkvalitnější materiály a technologie. Popřípadě zjistit veškeré okolnosti, které by mohly výsledné dílo pozitivně ovlivnit. K naším malířským pracím používáme kvalitní malířské a nátěrové hmoty Primalex, Hett, Dulux a jiné.
  • cenovou nabídku vyhotovíme ZDARMA. Nabídce předchází důkladné prohlídka objektu a porada s klientem.
  • dbáme na dohodu se zákazníkem. Nikdy neměníme ceny v průběhu zakázky a pečlivě dodržujeme stanovený termín dokončení prací.
  • potřeba najít Vám vyhovující termín provedení malířských či natěračských prací, který bude rovněž vždy dodržen.
  • naše dílo vytváříme „na klíč“. Tzn., že objekt předáváme čistý.

Jsme rádi, že jste zavítali na naše stránky. Prohlédněte si naše reference, ceny, případně nám můžete poslat nezávaznou poptávku. Obratem se Vám ozveme a domluvíme s Vámi vše potřebné.